PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496917}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
5,7 144 356
ocen
5,7 10 1 144356
2,7 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

Tak sobie pomyślałam, że jest to tak znana saga iż nie wypada nie znać. Że obejrzę chociaż pierwszy odcinek żeby mieć pojęcie o co chodzi. Obejrzałam pierwszy i wciągnęło mnie. Fajne, bardzo fajne. A ,,Przed świtem" cz.1 jest moim zdaniem najlepsza, najwięcej się dzieje i ogólnie najbardziej mi się podobała. Książki nie czytałam więc nie wiem czy film jest dużo gorszy ale po opiniach tutaj sądzę że tak. Jednak dla mnie jest świetny, obejrzałam z wielką przyjemnością mimo ,że nastolatką już dawno nie jestem a to film raczej dla młodzieży. Chyba skuszą się na książkę.

ocenił(a) film na 7
aam38

Ja również książki nie czytałem i obejrzałem wszystkie części. I po obejrzeniu nich od razu wiedziałem że ta jest najsłabsza. Przez pół filmu przebija się Bella z brzuchem i ogólnie większość scen jest powiązanych z jej ciążą na prawdę słabe.

ocenił(a) film na 7
Avatar97

Widać każdemu co innego się podoba :)

ocenił(a) film na 7
Avatar97

No to świetnie to oceniasz, piszesz iż film jest słaby, a dajesz ocenę dobrą:D

ocenił(a) film na 7
aam38

Książki są świetne, zachęcam do czytania, właśnie skończyłem czytać ostatni tom. Teraz będę się zabierał za "Drugie życie Bree Tanner"

ocenił(a) film na 7
van_der

Ja także już kończę ostatni tom, jestem dobrze za połową. Podoba mi się :) Nie wiem czy bardziej niż film, jedno i drugie jest dobre. W filmie są fajne efekty, za to w książce więcej szczegółów. O książce ,którą wymieniłeś nie słyszałam ale poszukam jak tylko skończę ,,Zmierzch".

ocenił(a) film na 7
aam38

Ja tę książkę kupiłem w komplecie z sagą "Zmierzch", jest ona na motywach "Zaćmienia".

ocenił(a) film na 7
aam38

Wiesz może w którym rozdziale "Zaćmienia" jest coś o tytułowej bohaterce? Jest mało istotną postacią, więc pewnie dlatego nie mogę sobie nic a nic na Jej temat przypomnieć.

ocenił(a) film na 7
van_der

Ale o którą bohaterkę pytasz?

ocenił(a) film na 6
van_der

Jeśli chodzi Ci o Bree Tanner, to jest o niej mowa w rozdziale Lustro, chyba, a przynajmniej tak mi się wydaje. Ale ogólnie to mam na myśli ten rozdział, gdzie Bella uświadamia sobie, że za kilka miesięcy będzie tak wyglądać itd. znaczy będzie taka jak ta Bree i będzie już wampirem.

ocenił(a) film na 7
Milena8082

Tak, tak masz rację, dokładnie tam jest o Niej pisane, już wszystko wiem o co się rozchodzi i co i jak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones