PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 989
ocen
6,0 10 1 131989
3,2 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Trójcy Volturi oczywiście.
Aro?Kajusz? Marek?

Bo u mnie:
1. Marek
2. Kajusz
3. Aro

:P

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Athenodora na swoje szczescie (albo na nieszczescie) jest zona Caiusa:)
Gdzie urodzil sie Aro?
No Trojca jak zwykle the best! Najlepszy byl Daro pijacy na zawody z tego lejka i pozniej jak wygral ten konkurs z Jane;D
Ja Ci tez pomacham;) A pozniej przytule sie do Aro;)
Ja tez sie z niego smialam... Juz w Ksiezycu w Nowiu:D
Jak Cullenowie juz zostana spaleni przez zapalniczke, wtedy Aro koronuje sie na krola i Volturi beda rzadzic w spokoju i dostatku;)

martynka30112

Chyba pół na pół ^ ^ Chociaż gdybym ja z takim żyła to bym codziennie musiała uwagę zwracać.
Chyba zrobimy quiz o Aro xD Tego nie wiem więc musisz mnie oświecić.
No to było super. Wg jak po raz pierwszy ich tam pokazali to stali koło siebie a Daro coś tam ględził.
Łii ! Super, może wybiore się z lornetką i będe was z krzaków obserwować... Ej... dobry pomysł !
Aaa, pamiętam. Ja też ^ ^
Już widzę jak Ty sie cieszysz. I może wtedy na serio Demetri Edka zrzuci. Hmm ?

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ja bym sie przed takim chowala :o
Aro urodzil sie w Grecji;)
To teraz zadam pytanie, ale nie o Aro:
Jaki talent ma Alec? xD
Oni po prostu nawet w parodiach sa zawsze the best! ;D
Zza krzakow! Ja Ci dam! ;P W takim razie pojdziemy z Aro do jakiejs ladnej komnaty w zamku i tam zamkniemy sie na klucz xD
Ta scena byla super;D Taka wkurzona Jane, a tu nagle taki smiech;) Uklony dla pana Sheena za ta scene:)
Pewnie wtedy Demetri zalatwi go jak nic;)

martynka30112

O, to teraz wiem.
No więc mój przyszły mąż robi myk i pozbawia ofiary własnych zmysłów.I taka mgiełka mu lata xD Ale ja Ci serio oznajmiam że możemy zrobić quiz o Aro. xD
O tak, tak. Potem Cię będe szantażować. Pff.... to ja pójdę za wami i będe wiedziała w której komnacie jesteście.Jeszcze mam okno xD
Lubię patrzeć jak Jane dostaje zdziwko.
No, no. Dzięki nam!

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Aaaa:) To fajnie:) Myslalam, ze to sarkazm ;P
To ja mam pytanie czystofilozoficzne:
Dlaczego Aro, postanowil, ze znajdzie sobie czlowieka na zone i go zmieni, a nie wybral jakiejs wampirzycy?
Szantazowac mnie? Uuuuu... Czekaj, az Aro sie o tym dowie;)
Heh;) Ta jej mina jest epicka:)
No, bo my powiemy Edziowi, ze wyglada jak pedal i, ze jego fryzura jest do niczego i sie zalamie:D Bedzie jeszcze prosil Demetriego o smierc xD


P.S. Odpowiedzi na moj pytania i wiele ciekawych rzeczy mozesz znalezc tu:
twilightsaga.wikia.com

martynka30112

Co Tyy, ja lubie uszczęśliwiać ludzi.
No to z mojej logiki se pomyślał że jak ją przemieni to coś z tego będzie mieć.
No tylko wtedy gdy coś naskrobiesz ^ ^ Ale ja naprawdę bym chciała was z lornetką śledzić... Bym miała co robić :(
Hahahaa! Czy Ty oby nie przesadzasz ? :))

Ok, zaraz zajrzę bo to chyba ciekawe ♥

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Tak dokladnie to se pomyslal, ze zwiazek z wampirzyca moglby byc niebezpieczny dla jego interesow;)
Bys sie z nas smiala!;D Bo my bysmy sie co chwile do siebie szczerzyli i ja bym sie do niego przytulala;))
No moze troszeczke xD

martynka30112

Uuu, patrz jaki z niego kombinator.
E tam śmiała... Obserwowała,spokojnie nie będziesz wiedzieć kiedy. Może naucze sie jakiś chwytów od was Xd To na przyszłość już sobie wyrobisz uśmiech i sam Ci nie zejdzie ^ ^
Doobra, odpuszcze bo to ma być wielkie bum, które sobie zapamiętamy. ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Aro by sie normalnie nadawal do jakichs intryg i do polityki:D
Chwytow xD Niezle;)
Bede tak jak Aro szczerzyla sie zawsze i wszedzie ;P
No wlasnie, to ma byc takie show;D

A jakies pytanie dla mnie?:)

martynka30112

To jak z nim będziesz to mu to powiedz.
No, a jak ? I ten zachwyt na twarzy jak zobaczył Renesmee w PŚ2.
Może jeszcze nagrać co ? Tu akcja a ja z fonem stoje xD

Już, już. Przez kogo została przemieniona Heidi ?

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Oczywiscie, musze mu to powiedziec;)
Nooo:) To bylo super:D Jakby sie tak przy mnie usmiechnal to bymmi sie goraco zrobilo z wrazenia;D
Z fonem? Aro by Ci jakas kamerke fundnal;)

Łuuuu... Chyba przez Aro :o
Ile wzrostu wedlud tej stronki ma Aro?:)

martynka30112

Może by se jeszcze prace znalazł... I by miał kase i by Ci coś kupił z dedykacją.^ ^
Ja wyłapuje najlepsze sceny. Noo, albo coś takiego : ja sobie was obserwuje z za krzaczków, wy se stoicie jak te ułomy z zacieszem. Godzina mija, ja znudzona bo ile można, chyba sie załamie...Ale nie myśl że odpuszczę ^ ^
Jaki on hojny ! Bedę go uwielbiać za to jak mi kamerke fundnie.

Gdzieś czytałam kiedyś że przez jakąś Hildę O.o
Eee... Jakieś 175?

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Kupilby mi jakis ladny domek nad morzem ;O
A my bysmy tak dalej stali:P Bo Aro by Cie wyczul;) I poszlibysmy do takiej komnaty BEZ okien i tam by byly jakies lepsze sceny xD
Mozesz byc pewna, ze fundnie:) Ja mu kaze wyjac troche kasy z tego skarbca i Ci kupie taka wypasiona kamerke;D

Hilda... Dafuq???
Jak przeliczalam stopy i cale na centymetry to mi wlasnie cos takiego wyszlo;)
Ile lat Aro jest juz wampirem?

martynka30112

Hehehe, ale fajnie. Ale skromny prezent xDD
No tak i ja sobie wtedy pojdę i akurat coś sie zacznie dziać - tak nie będzie. Przeboleje wasze uśmiechy. Cooo?? Niee, mam jeszcze szklanke którą przyłoże do ściany ^ ^
I Cullenom będzie łyso ? Jeszcze może z Nikona , co ? ;)

No nie wiem kto to.... ale tak pisało...
Ta już przeliczała, niesamowite :o
Liczyć że do teraz? No to strzelam że 713 xD

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Taki skromniutki;) My nie jestesmy tak szurnieci jak niektorzy, zeby dawac wyspe w prezencie xD
Ciekawe co uslyszysz? ;D
No z takiego słiiiiiiitaśnego Nikona:) Bedzie zabawa;D

Najpierw musialam sie zapytac mojego matematyka jak to przeliczyc;) To byl hardcore;D
"Prosze pana, bo ja weszlam na amerykanska wikipedia i tam wzrost takiego pana byl w calach i stopach. Jak to zamienic na centymetry?" Ale byly jaja xD
A tu Cie zaskocze, Aro zostal zmieniony okolo 1280 roku p.n.e. Czyli jest wampirem ok. 3 tys. lat;D

martynka30112

Jak bym śmiała tak pomyśleć !
No nie wiem co... Rozmowy pewnie, ale dopiero po jakimś czasie bo znowu sie będziecie szczerzyć xD
Ok, to ja chce różową kamerke by nagrać zagłade Cullenów specjalnie dla Trójcy. Wyobrażam sobie jak to potem oglądają a do mnie : dobrze sie spisałaś. A ja zaciesz ^ ^
Aha.. no ja sie mamy spytałam xD . TAKIEGO PANA - zaraz padne ze śmiechu : D
no matma to nie mój konik.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ja bym go o wszystko wypytala;)
Poczynajac od tego jaki kolor lubi, po jego ulubiona grupe krwi, az do najpiekniejszej kobiety jaka kiedykolwiek widzial;D
No pozniej ogladaliby to wszystko na swojej plazmie;)

No moja kolezanka tez parsknela smiechem;D I jak mi juz to powiedzial, to ja zaczelam liczyc i pod koniec lekcji sie pyta:"No to ile ma wzrostu ten twoj pan?"Ja sie juz chichram i juz nie moge;) i w koncu powiedzialam 1,75m xD No i jeszcze komentarz mojego nauczyciela:" No to nawet niezle":D

martynka30112

Zapisać Ci pod drzwiami w notesie jakby co ? ^ ^ Jak ciebie zobaczy to powie że ty jesteś kobieta jego marzeń.
Jeżeli mają.... To chętnie puszczę.
Hahahaha! Ja nie mogę.Chyba zrobię taki sam myk jak Ty i pójde do mojego pana od matmy.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Taaak, zebym nie zadala tego samego pytanie dwa razy;D
No chcialabym, zeby tak powiedzial! ;) Ach, to by bylo piekne xD
Alez oczywiscie, ze maja!;) Nie doceniasz ich?

I pamietaj, zeby powiedziec 'taki pan'! :D

martynka30112

No dokładnie. A nawet gdyby to zobaczysz czy mu sie widzenie zmieniło.
No i powie bo takiej fanki jeszcze nie ma ^ ^
Doceniaam, bardzo. Tylko myślałam że z technologią u nich trochę do tyłu. Tak wg to mam nadzieje że nam dadzą jakieś wypasione komnaty.

Na pewno nie zapomnę. ^^ Genialne po prostu.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Jak zobaczy jakiego swira mam na jego punkcie, napewno to powie:D
Nie no co Ty, ja jestem pewna, ze oni wszyscy maja swoje smartfony i laptopy xD
Bedziemy mialy komnaty z sauną, telewizorami i wszystkimi dostepnymi bajerami;D

Moj powiedzial, ze musze to zrobic tak:
Cal-2,54 cm
Stopa-12 cali
Taki pan ma 5' 10" czyli 5 stop i 10 cali.
Robimy tak:
5*12*2,54+10*2,54

martynka30112

Wyśpiewa Ci wszystko. A jak sie ciebie coś spyta to Ty sama nie będziesz wiedzieć co powiedzieć ^ ^
Mimo że sie tym sprzętem nie pochwalili. Mają saune ??;o Trzeba było od razu bo sie musze przyszykować na luksusy.
Dzięki, przy tobie sie matmy nauczę ^ ^
To ja sobie mojego pana zaraz obliczę xD

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Jak Aro na mnie spojrzy tymi swoimi oczyskami, to zapomne nawet jak sie nazywam;P
Ba! Zeby tylko saune! Pewnie jeszcze jakis basen nawet:)
I jeszcze moze pozwola nam sobie nakupic jakichs fajnych ciuszkow Musimy sie jakos prezentowac;D

Oblicz, oblicz ja sama jestem ciekawa ile on tam ma;) A ja w tym czasie oblicze Caiusa i Marcusa;)

A co tam z naszym quizem?:)

martynka30112

Poczuję to na własnej skórze... Jak Alec na mnie spojrzy gdy ja będe "obserwować salę" ^ ^
Czemu ja o tym nic nie wiem....No, mają saunę a i tak są jacyś nerwowi ;o
Jeśli mamy siary nie robić to dadzą sami a jak nie bo mamy "same załatwić" to niech kasę szykują.

No obliczę choć wiem ile ma ale sprawdzę jeszcze raz dla pewności :)
Hmmm, nie wiem kto teraz ma pytanie wymyślać ;o

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Oj tam nerwowi ;P To Caius jest tylko nerwowy, reszta jest caly czas zrelaksowana:D
Noooo... Napewno jak on na Ciebie spojrzy tymi czerwonymi oczkami, to wiesz ;)
Niech wyskakuja z kasy:) Reszte same mozemy w ostatecznosci zalatwic xD

Ja sie duzo naliczylam:
Aro-5'10"-177,8cm
Caius-5'9"-175,26cm
Marcus-6'0"-182,88cm
Jane-4'8"-142,24cm
Felix-6'7"-200,66cm
Demetri-6'3"-190,5cm
Renata-5'0"-152,4cm
Chelsea-5'3"-160,02cm
Heidi-5'10"-177,8cm
Srednia wzroztu:171cm
Zostawilam Ci Aleca, ale srednia wyliczylam juz z jego wzrostem:)

Mysle, ze teraz Twoja kolej;)

martynka30112

Ale muszą coś tam mieć za skórą :D
Noo, ja wtedy zgon lub mina "jak już mnie przyjmą to sobie pójdziemy" xD
Nie żartuj.... Ja nie załatwie - tacy bogaci niech nam fundują.
Łoo, no to nieźle. Taka ciekawa byłaś ? :) No właśnie widze że mi mojego pana zostawiłaś. Zaraz zobaczymy czy umiem matme.

Wyszło mi 152 z hakiem. JAK to możliwee ??
Może Ty wymyślaj dziś pytania bo ja nie jestem stanie dobrym umysłowym.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ale ciekawe co oni maja w srodku siebie? Bo jak Caiusa zabili to tam nic nie bylo...;o
Stawiam na ta pierwsza opcje;) Ja tez chyba umre jak zobacze te oczka Aro xD
Eee tam... Jak nam dadza kase to ja wszystko zalatwie:D Obiecuje, ze nawet nie bedziesz musiala sie odzywac;)

Bardzo dobrze Ci wyszlo:D Ale nie przejmuj sie, on zostal przeciez zmieniony w wieku 13lat;)
Kim jest Renata dla Aro?

martynka30112

No oni chyba nic nie mają... Przecie Edek zabił Victorie to też nic nie miała. Jakby z kamienia byli ;o Ale Aro na pewno coś ma ^ ^ Zauważyłaś że Marcus nie nosi skarpetek ?
Dziękuje dobry człowieku. Wole postać i popatrzeć.

:( Jakby wyglądał na 13 to bym uwierzyła...
Noo ona jest ochroniarką Aro, tak ? I ona tarczy używa jak Bella.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Aro ma przede wszystkim mozg ;D
Hahaha xD Dziekuje Ci, ze to zauwazylas;) Bo ja juz myslalam, ze mam jakies zwidy :) Ale to bylo w Ksiezycu w Nowiu, prawda? Ja tak powtarzam ta scene juz setny raz, patrze, a Marcus nie ma skarpetek ;D WTF?!

No on wyglada troche starzej:/
A Aro jest nawet wysoki :o Myslalam, ze on jest troche takim knypkiem, a on ma 177 :D
Brawo! ;D Renata jest prywatna ochroniarka Aro;)
Nastepne pytanie:
Dlaczego Aro zabil Didyme?

martynka30112

Noo Aro ma wszystko ! I super włosy, odpowiedni stosunek i śmiech ^ ^
To super bo ja myślałam że jestem sama.Tak, w Księżycu w Nowiu. No ja też kiedyś tam patrze na ich nogi a tu zapytanie :gdzie on ma skarpetki ? O.o

No właśnie. W Księżycu w Nowiu bym dała 16 lat a w PŚ2 18.
Ja myślałam że Marcus to knypek a tu najwyższy z Trójcy . Czego ja sie dowiaduje przez ciebie !
Bo jak Marcus i Didyme sobie byli razem to Aro sie wkurzył bo nie dbali jak zwykle o plany i ją zabił.. Ale jak zwykle miał złoty środek czyli Chelsea.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No wiadomo;D Aro jest wszystkowiedzacy i wszystkomiejacy:)
Moze stwierdzil, ze wyglad go nie obchodzi i nie chcialo mu sie ubierac skarpetek. Bo to sie trzeba schylac! XD Albo po prostu za goraco mu bylo w tych skarpetkach;D Ale przynajmniej w Przed Switem juz mial obie skarpetki ;)

Ale z tym ich wiekiem to jest dziwnie.
Jane powinna byc w wieku 12 lat, a jest starsza.
Aro powinien miec 20, a ma 40 :O
Caius powinien miec 40, a ma 20 ;/
A Marcus powinien miiec 19, a ma 30 ;o
Aro sobie zawsze poradzi xD
Z kim Volturi musieli wygrac dawno temu, aby uzyskac wladze?

martynka30112

Jakże inaczej. Ja czytałam kiedyś tam na jakieś stronie o nim by sie czegoś dowiedzieć i pierwsze co, to : Aro - nienawidzi Cullenów. Zaczełam sie śmiać ^ ^
Hahahaa, schylać xD Strzelam, że mu ukradli albo zgubił. W PŚ musiał bo jakby to wyglądało bez skarpetek? Tak do ludzi wychodzić sie nie da :)
Serio ?? Caius 40 ?? O.o
No właśnie widzę.
No Rumuni chyba ...

ocenił(a) film na 6
MKcafee

I ma racje, ze ich nienawidzi;D
Caius z nudy mu pewnie zarabal xD Ja mysle, ze by bez skarpetek nie wyszedl. Niech nie robi siary Volturim ;/
Ja tez bylam zdziwiona ;O Ale on podobno mial 40 jak go zmienili.
Taaaak;) To dlatego Stefan i Vladimir tak nie lubia Volturi :/
Kto byl pierwszym czlonkiem Volturi (oprocz Aro bo on byl zalozycielem)?

martynka30112

No z tym trafili.
To jak będziemy tam, to mu poszukamy a jak nie znajdziemy to nawet kupimy takie wypasione w paski ^ ^ Może nikt nie widział że nie ma....
Dziwne. Ja wolę go takiego jak teraz : )
Vladimir jest też śmieszny bo jak już Cullenowie z zacieszem na końcu sie przytulali i wg to on do Edka coś takiego-coś tam, coś tam "Attaak! "
Eee....nie wiem xD

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Jedna para bedzie w zolto-czerwone paski, a druga fioletowa w zolte kropki xD
Moze mial dlugie spodnie ;)
Ja teeeeez! Taki Caius jest fajny:D Przystojny ;P
Opozniony zaplon? O_o
Pierwszym, ktory dolaczyl do Aro byl ...................<bebny>................... Marcus! Tak! Marcus! Mowi sie nawet, ze byl drugim zalozycielem;)
Jak Aro trzyma Chelsea przy Volturich?

martynka30112

Hhahaahahahahaha!!! Padne zaraz :D
I mu damy w prezencie by sie nie przeziębił ^ .^ No miał długie ale i tak widziałam. Jeszcze jak sie wychylał z tego tronu bo mu Aro zasłaniał (W Księżycu w Nowiu).
Jest przystojny i niech sie żonka cieszy.
Hhahahahhahaa!! Weź tak nie dissuj :D "MARCUS! TAK! MARCUS!" :D No to nadaje sie też na założyciela.
Hmm, no jakoś musi.... Dobra, nie wiem i nie myślę już dzisiaj. <foch>

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Musimy o niego dbac;D
Ufff... Dobrze, ze Aro potrafi sie ubrac, bo jakby nie zalozyl skarpetek albo jakiejs innej czesci garderoby to bym sie na niego fochnela xD Wybaczylabym tylko pelerynke, marynarke, koszule :P
No wlasnie, niech sie kobiecina cieszy, ze zamiast 40-letniego staruszka ma 20-letniego przystojniaka;D
Najwyrazniej dissowanie mam we krwi;O
Ach! Tutaj Aro takze popisuje sie wielkim sprytem;) Zeby zatrzymac Chelsea dal jej Aftona, ktory ma talent uszczesliwiania ludzi;D Ona jest z nim szczesliwa i trzyma sie Volturich, a Aro ma potezny talent w swojej kolekcji. ;)

martynka30112

Jak nie my to kto ?
On to nie ma problemu. Nawet dba o swoje włosy by przypadkiem siw gdzieś tam pod kołnierzykiem nie zawieruszyły. Ale Ty mu przecież wszystko wybaczysz ^ ^
Hihi, nie ma sie kiedy pocieszyć skoro w wieży siedzi ;//
Oj chyba masz bo ja omal nie padłam za ziemię.
Ahh, jaki spryciula xD No tak, wiem że Chelsea właśnie z Aftonem są... No,i Aro coś pokręcił i ma tych wampów co trzeba ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Trzeba by mu jakas zonke znalezc;)
Aro mu stworzy jakas fajna wampirzyce, bo ma do tego talent xD
No on jest takim elegantem;D Czy jakos tak to sie mowi ;O
Moglaby wyjsc w koncu z tej wiezy, ona by mi nie przeszkadzala- w przeciwienstwie do Sulpici. Ona niech sie nawet nie pokazuje, bo jej oczy wydrapie ;/
Aro zawsze tak kombinuje, ze dostaje to co chce;D

martynka30112

Aaa.... to będzie trudne bo już miał ale zły Aro musiał wkroczyć do akcji.
No elegantem xD Lepszego nie znajdziesz więc Ci pomogę w waszym zauroczeniu ^.^
Uuuu.... Jak sie Sulpicia dowie to wróci do wieży i będzie coś knuć. A Athenodora jej pomoże xD
Będziesz do wampirzycy podskakiwać ?
No właśnie widzę i poznaję....

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Aro jest bardzo zUUUy i mhroczny xD
Nie no mam nadzieje, ze tym razem nie musialby zabijac tej wampirzycy;) I by sobie Marcus z nia zyli w Volterrze dlugo i szczesliwie;D
Ja tam, przez Caiusa (mojego najlepszego przyjaciela) przerobie Athenodore i ona sie nawet slowem nie odezwie do Sulpici :) A ona bedzie siedziala w wiezy, otumaniona przez Chelsea;D Taki jest moj wredny plan;) A ja w pieknym domku nad morzem bede siedziala z Aro na naszej prywatnej plazy. I namowie go, zeby zdjal koszule xD
A jak ona jeszcze przed interwencja Chelsea sprobuje mnie zaatakowac to Caius mi zawsze pomoze;D

martynka30112

O.O Kobieto... Coś Ty się naoglądała. To tym bardziej sie musze tam do włamać skoro zdejmie koszulkę. Jak wpadniesz do Voltery to Cię przywitam pięknym zdjęciem w ramce z serduszkiem. Ot co.
No niech nie zabija bo Marcus nam sie załamie i co ? ;/
Ojej, to żonki mają przerąbane. Póki co ja pilnuje sytuacje jak ciebie nie będzie ze względów oczywistych i będzie git.
"Caius, ona mnie atakuje ! "
"Niemożliwe ! "

ocenił(a) film na 6
MKcafee

No wlasnie nie wiem.... co ja cholera ogladalam.....O_o
Czyli jednak bedziesz szpiegowac? O nie! I moze jeszcze pozniej szantazowac? Ja Ci dam! Aro Ci da!
A Ty lepiej popros Aleca, aby zdjal koszulke xD
Z takiej depresji po stracie drugiej zony, juz nawet Chelsea go nie wyciagnie ;( Trzeba bedzie ta druga utrzymac przy zyciu;D
Hahaha! xD Bedziecie z Caiusem pilnowac wejscia do wiezy;) Wiesz on ma zaplaniczke, to wszyscy sie go boja, wiec bedziesz z nim bezpieczna :D

martynka30112

Ale zgadłam ,że oglądałaś bo masz coraz bardziej dziwne myśli xD
No już Ci dawno mówiłam że będę bo rozrywka musi być ^ ^ Ok... Bez szantażu bo ja dobry człek ^ ^
Spoko, dzięki za troskę ponieważ tak zrobię. Zgon na miejscu ^ ^
No właśnie, więc oznajmij ładnie swojemu panu żeby nie zabijał przyszłej żony biednego Marcusa który już z rozpaczy skarpetki zgubił.
Oczywiście, że będziemy. Napiszesz mi kartke czy coś że przyjdziesz w odwiedziny a ja już gotowa do przywitania : )) zapalniczka good ♥

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Musze przestac myslec po prostu O_o
Nooo:) Przynajmniej nie bedziesz nas szantazowac... Uff...
Powiedz mu, zeby nauczyl sie jak robic masaz serca i usta-usta xD Wtedy Cie jeszcze uratuje;D
Oczywiscie;) Powiem mu,zeby juz oszczedzil ta druga zone MArcusa, bo wtedy to on wszystko zgubi;o I bedzie calkiem nagi chodzi i go przewieje, i bedzie chorowal;/
Jak dobrze otaczac sie takimi uczynnymi i dobrymi czlowiekami jak Ty i Caiusa! xD

martynka30112

Nie, nie myśl dalej bo ktoś musi !
A....No dobra. Ja miałam nadzieje że umie już/ teraz/ natychmiast...Bo ja chcę żyć !
Hahahahhaa! Marcus w negliżu powiadasz ? Ej,starczy to że go przewieje i kicha będzie. To musimy jeszcze mu partnerke znaleźć, jak wszyscy happy to wszyscy :)
No widzisz ? Gdyby nie my, to byś przyszła tam i patrzyła tylko jak na plaźmie oglądamy "zagładę Cullenów" , a tak to Ci nawet Caius drzwi przytrzyma.

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Ale co z tego mojego myslenia moze wyniknac? xD
Juz sama sie boje;D
Pewnie, ze musisz zyc! Masz dla kogo! Przeciez macie w planach slub;D
Ja proponuje, zeby to Aro wyruszyl na jakies poszukiwanie. On ma talent to znajdywania i tworzenia fajnych wampirow;D
"Zaglada Cullenow"- proponuje to puscic w kinie xD
Jestem z siebie dumna! Umialabym nawet zyskac przyjazn Caiusa! A to juz nie lada wyczyn;)

martynka30112

Jak to co ? Ja mam rozrywke, Ty masz dziwne wyobrażenia i też sie cieszysz plus nowe plany :)
Oczywiście żę mamy. Nawet jakbym miała na siłe go zaciągnąć pod ołtarz więc musi umieć uratować człowieka. Tyle istnieje na świecie więc...
Ja nie moge, to jest coś czego on nie umie?:o
Hahahha! Jak nagram to puszczą. I tylko my pewnie będziemy na seansie... Plus wielkie V.
My raczej będziemy udawać że sie lubimy ^ ^

ocenił(a) film na 6
MKcafee

Myslisz, ze Aro wezmie dla mnie rozwod? xD
My z Aro i Caiusem pomozemy Ci go zaciagnac:) Tak latwo sie nie wywinie :D
Yyyyyy....Rzecz, ktorej Aro nie potrafi? Nie ma takiej;)
No to bedzie jakies 30 osob:D To juz cos xD
No przyjaznic sie z Caiusem jest bardzo trudno ;/Po prostu trzeba byc takim sadysta jak on :D

martynka30112

O.O Widzę że masz poważne plany... No wziąłby gdyby żonki nie było i gdyby żonka sie nie czepiała o to bo zobaczy konkurencje to wiesz ^ ^
Jacy wy mili, dziękuję ^ ^ Jeśli chcę by Alec ściągał koszulke to musi być moim mężem.
Tak myślałam, nawet nie będe szukać.
Hihi, chyba że sobie pójdziemy pare razy. Aro zapłaci za bilety jako lider grupy ^ ^
Aaa, to ja nie jestem. Tym bardziej mnie nie polubi jak będe mu warkoczyki robić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones