Peter Facinelli

7,4
6 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Facinelli

Potrafi grać.. Bardzo dobry aktor :). Może tam na górną półkę nie zasługuje ale co mi tam.
A w Siostrze Jackie gra CUDO :D nic mnie nie rozśmiesza w tym filmie bardziej jak ten czubek Coop :D.

klaudusia761212

Całkowicie zgadam się z tobą.

asiabolly

Dziękuję :).

klaudusia761212

Świetny aktor, potrafi wczuć się w rolę, chodź pewnie większość pozna go po Zmierzchu inne filmy z jego udziałem są równie dobre.

agusia_16julia

Ja również go znam ze Zmierzchu też i tam gra moim zdaniem najbardziej naturalnie czy tam fachowo z pośród tych sztucznych aktorów co mają tam główne role... MASAKRA, ale nie wiem czy ktoś poza mną to zauważa :/

klaudusia761212

Może mają tak grać beznadziejnie albo innym to wisi...Niektóre filmy są takie, że nie zauważa się tych dobrych aktorów - poprzez grę innych beznadziejnych, którzy są niestety głównymi bohaterami. Niestety zdarza się, że w filmach aktor lepiej wygląda niż w rzeczywistości - co wg.mnie stało się z rolą Pattinsona (nie mówię, że wyglądał świetnie w "Zmierzchu").

użytkownik usunięty
klaudusia761212

fakt w zmierzchu grał świetnie.

klaudusia761212

Nie oszukujmy się, większość "zmieszchów" on ratuje... ;)

esuzu

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones