Stephenie Meyer

Stephenie Morgan

5,8
346 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephenie Meyer

Kogo chcielibyście zobaczyć w obsadzie "Intruza" kiedy wreszcie zekranizują tę powieść??:)

domi_bwp

O ile zekranizują... ;)) Kurczę, nie mam pojęcia. Fabuła książki jest fantastyczna. Postacie również. Jeden aktor przychodzi mi do głowy: Richard Griffiths. Pasowałby mi do roli wuja Jeba ;).

hayles_

Według mnie, nie wiem czemu ale trudno byłoby zekranizować Intruza . Ale szczerze nie chciałabym również coś w stylu Zmierzchu [ czyt. mania ] . Niech chociaż ta jedna książka Meyer zostanie taka jaka jest . To będzie ( według mnie oczywiście ) najlepsze wyjście . Oczywiście szanuję zdanie innych ;) . To tylko moja krótka wypowiedź na ten temat .

Alexaandraa

nie, właśnie tak by było najlepiej :] wolałabym żeby "Intruz" został 'nietknięty', podobnego szału chyba bym nie zniosła:/

iMeshQa

Ja osobiście bardzo chciałabym zobaczyć zekranizowanego "Intruza", ponieważ jest to (jak dla mnie) o niebo lepsza książka niż wszystkie części "Zmierzchu" razem wzięte.
Ale nie zniosłabym tego jeśli powstałby taki szmirowaty film jak "Zmierzch".

domi_bwp

Jeżeliby miało powstać coś takiego jak "Zmierzch" to wolalabym aby "Itruz" nigdy nie został zekranizowany...

Alexaandraa

Ja chcę zobaczyć Intruza na ekranie tak jak chciałam zobaczyć Zmierzch. Bardzo ciekawi mnie interpretacja filmowa. A książka, fakt, trudna do ekranizowania. Tym większe oczekiwanie na efekty.

domi_bwp

Chciałabym zobaczyć BooBoo Stewarta w roli Jamiego.

Bella98

Sophia Bush jako Melanie Stryder, Jensen Ackles jako Jared Howe i Ian Somerhalder jako Ian O'shea :) Zapraszam tutaj: http://www.filmweb.pl/film/Host%2C+The-2011-547189

AnneBoleyn1536

Saoirse Ronan to Melanie, Jack Abel Ian, a Jared Max Irons. Ian Somerhalder starał się o role Iana, ale przegrał z Jackiem. Już nie mogę się doczekać filmu. Widziałam Ronan w paru filmach i była rewelacyjna. Jestem pewna, że teraz też nie da plamy.

Bella98

Nie wiem jak by się sprawdził w tej roli. Obsada jednak według mnie dobra, a to już połowa sukcesu. Trzymam kciuki za powodzenie filmu.

Lilo22

Widziałam film i zmieniłam zdanie teraz myślę, że obsada jest, najlepiej jak mogłaby być, dobrana :) Oprócz tej aktorki,która grała na końcu Wandę, jakoś mi się nie pasowała .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones