PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313990}

Dynastia Tudorów

The Tudors
7,8 36 786
ocen
7,8 10 1 36786
7,5 4
oceny krytyków
Dynastia Tudorów
powrót do forum serialu Dynastia Tudorów

To największe skarby tej produkcji. Tym dwóm aktorką: Sarah Bolger i Natalie Dormer udało się wykreować charakterystyczne postacie, które pokochałem. Natalie wciąż mnie zachwyca w "grze o tron" natomiast Sarah oczarowuje mnie w "Dawno, dawno temu". Dzięki nim oglądanie ta produkcja dostała kilka gwiazdek więcej. Czy tylko ja tak uważam?

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Zgadzam się z tobą. Ale wszyscy aktorzy świetnie zagrali. "Dynastia Tudorów" to jeden z najlepszych seriali w historii telewizji. Mam wszystkie części na DVD i często oglądam.

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Trudno się nie zgodzić...

theszymonfilipiak

A czy tylko ja uważam, że wyglądają jak siostry :D? Kiedy pierwszy raz pojawiła się dorosła Maria, wzięłąm ją za Elżbietę )oczywiście mając w głowie ,,skąd oni nagle wytrzasnęli dorosłą Elżbietę?"), tak silnie skojarzyła mi się jej uroda z urodą Anny...

ocenił(a) serial na 10
awanturyna

Nie tylko Ty xd

ocenił(a) serial na 8
theszymonfilipiak

Henryk nie uważał, że Anna jest brzydka. Zraziła go swoim brakiem seksapilu, brakiem wdzięku i suptelności. Henryk mówił ze jest brzydka bo dokładnie nie mógł sprecyzować co mu sie w niej nie podoba a brak wdzięku to kiepski powód do anulowania małżeństwa.

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Zastanawia mnie, dlaczego tak nisko oceniłeś serial i jeszcze piszesz, że dla Natalie i Sarah dałeś mu kilka gwiazdek więcej. To co, jakby nie one (czy raczej ich kreacje) dałbyś temu genialnemu serialowi 1 ?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones